Kızına Şiddet Uygulayan Annenin İfadesi Şaşırttı

İstanbul Küçükçekmece Atakent Mahallesi’nde cadde üzerinde geçtiğimiz günlerde E.V. (47), kızı T.E.V.’e (10) şiddet uyguladığı iddiasıyla çevredeki vatandaşların tepkisini çekti.

Vatandaşlar ile anne arasında çıkan tartışmada anne, “Bebek değil 10 yaşında” diyerek kendisine tepki gösterenlere bağırmaya başladı. Çevredeki vatandaşların “Önce git tedavi ol, kızı böyle köşeye sıkıştırma” demesi üzerine anne, “Alın sizin olsun” diyerek arkasını dönüp uzaklaşmaya başladı. Daha sonra vatandaşların tepkisi üzerine geri döndü. Tartışma ve küçük kızın korku dolu anları, bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından E.V. ve kızı T.E.V., ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. Emniyete ifadeleri alınan anne ve kızın, “T.E.V.’nin ısrarla meyve suyu istemesi üzerine annesinin almadığı, annesinin kızıp bağırdığı ancak darbetmedikleri” şeklinde ifade verdikleri öğrenildi. İfadelerinin ardından anne kız serbest bırakılırken E.V. hakkında adli işlem başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir